DRODZY RODZICE/PRAWNI OPIEKUNOWIE!

Miejskie Przedszkole w Uniejowie będzie prowadziło dyżur wakacyjny w miesiącu sierpniu 2023 r.
Na dyżur wakacyjny do przedszkola przyjmowane są dzieci obojga pracujących rodziców/opiekunów prawnych, którzy w żaden sposób nie mogą zapewnić dziecku opieki.

Prosimy rodziców/prawnych opiekunów o przemyślane
i rozważne dokonywanie zapisu dziecka na dyżur wakacyjny.

Prosimy o zgłaszanie się w dniach
od 31.05. 2023 r. do 09.06.2023 r.
do p.o. dyrektora Miejskiego Przedszkola w Uniejowie w celu wypełnienia deklaracji dotyczącej pobytu dziecka w miesiącu sierpniu 2023 r.

Drodzy Rodzice/Prawni Opiekunowie

zwracamy się z ogromną prośbą o przyprowadzanie do przedszkola dzieci zdrowych. W razie wystapienia niepokojących objawów sugerujących chorobę lub jeśli dziecko jest chore prosimy o pozostawienie go w domu do całkowitego wyleczenia.

Dziękujemy za zrozumienie i pozdrawiamy!

Drodzy Rodzice!
Bardzo prosimy o systematyczne sprawdzanie czystości skóry głowy i włosów u dzieci. W przypadku podejrzenia zakażenia wszawicą, należy o tym zawiadomić nauczyciela oraz podjąć wszystkie czynności prowadzące do likwidacji choroby.
Dziękujemy :)

Wszawica – leczenie i zapobieganie